+371 2765 4444

2013. gads ir koncertu laiks arī amerikāņu pankroka grupai Green Day, kas ir dibināta 1987. gadā. 25. jūnijā grupa sniegs savas tūres (99 Revolutions) koncertu Tallinā 18:00 vakarā. Lai nevajadzētu domāt un plānot par laicīgu tur nokļūšanu, to var atstāt profesionālu organizatoru ziņā.

Priekšrocības

Autobuss, kas izbrauks no Rīgas 10:00 no Rīgas, ir dažādas priekšrocības. Jums tikai jāierodas pulcēšanās laikā, kas ir ap 09:30 pie tirdzniecības centra SPICE. Ir jāuzrāda biļetes, jānovieto smagākā bagāža, ja tāda ir, bagāžas nodalījumā un ērti jāiekārtojas paredzētajā vietā. Pēc tam būs iespējams gādāties arī dažādus atspirdzinājumus un uzkodas, tāpēc nav jāuztraucas par pārtikas krāvumu ņemšanu līdzi, kas var būt diezgan apgrūtinoši. Papildus tam tiks organizētas arī dažāds aktivitātes, kur veiksmīgākie iegūs suvenīrus. Tas lieliski aizpildīs ceļa laiku arī priekš tiem, kuri ceļos vieni vai arī būs pārāk noguruši, lai iesaistītos nebeidzamajās draugu sarunās.

Brauciens uz Tallinu

Kopējais brauciena ilgums ir 5-6 h, kā laikā tiks veikti aptuveni 360 km. Pēc koncerta plānots izbraukt no Tallinas ap 21:00 vakarā un atgriezties Rīgā 02:00. Brauciena cenā, kas ir tikai 20 LVL ietilpst arī ceļojuma apdrošināšana. Tas nozīmē, ka apdrošināti visi kas brauc un nepatīkamu pārsteigumu risks ir daudz vairāk samazināts. Lai iegūtu polisi, ir jānorāda precīzi personas dati, kas sevī ietver vārdu, uzvārdu, personas kodu un kontaktinformāciju kā tiks saņemta papildus informācija. Pati pieteikšanās braucienam ir pilnībā elektroniska caur e-pastu. Pēc veiksmīgas pieteikuma aizpildīšanas e-pastā nonāks rēķins, pēc kura atmaksas tiks saņemtas biļetes uz koncertu elektroniskajā veidā. Tās vai tā ir jāizprintē un jāuzrāda pulcēšanās laikā. Ja rēķins netiks atmaksāts norādītajā laikā, tad rezervācija tiks anulēta, tāpēc vēlams ievērot pasūtījuma laiku. Ja rodas problēmas ar reģistrēto personu, to ir iespējams arī viegli nomainīt, iepriekš rakstot administrācijai e-pastu. Pieteikumā ērti var norādīt arī vēlamo braucēju skaitu, kas ir lielisks risinājums, ja vēlaties ceļot kopā ar draugiem. Nav nepieciešamības pēc tik lielas plānošanas – atliek tikai izbaudīt laiku pēc tam, kad ir iekāpts autobusā kā arī pats Green Day koncerts šķitīs daudz iespaidīgāks, kad iepriekš pirms tā nav bijusi nepieciešamība uztraukties par to, vai tur tiks nonākts laikus un kā tur vispār nokļūt.

Piesakieties šeit: GREEN DAY (USA) 99 Revolutions Tour