+371 2765 4444

Depeche Mode, kas izveidojās 1980. Gadā Lielbritānijā, ir ieguvusi pasaules atpazīstamību. Šī gada 25. jūlijā Lietuvas galvaspilsētā Viļņā viņi sniegs savas koncertūres The Delta Mashine koncertu. Ieteicams jau laikus padomāt ne tikai par koncerta biļeti, bet arī par drošu nokļūšanu uz to. Organizētāji piedāvā lielisku iespēju par nelielu samaksu nokļūt tur ar autobusu.

Pats koncerts notiks brīvdabas estrādes parkā, kas ir lielisks risinājums. Biļetes pārdošanā ir pieejamas 39-62 LVL robežās. Pats brauciens izmaksās vien 20 LVL. Brauciena sākums paredzēt 27.07.2013 12:00 ar pulcēšanos pie tirdzniecības centra SPICE. Izbraukšana paredzēta 12:30 ar vidējo ceļa ilgumu 5-6 h. Tā laikā tiks veikti ap 300 km un izbraukšana atpakaļ no Viļņas pēc koncerta paredzēta ap 23:00. No rīta puses (ap 06:00) paredzēts atgriezties Rīgā. Lai brauciens līdz koncerta vietai neliktos tik ilgs un uzturētu labāku atmosfēru, organizatori piedāvās arī dažādas aktivitātes. Būs arī iespēja iegūt suvenīrus. Būs arī iespēja iegādāties dažādas uzkodas un dzērienus. Brauciena cenā ietilpst ceļojuma apdrošināšana. Lai veiksmīgi iegūtu ceļojuma apdrošināšanu, pieteikumā ir jānorāda konkrētie dati, lai varētu iegādāties polisi. Norādot arī e-pastu un/vai telefona numuru notiks tālākā sazināšanās ar konkrētākas informācijas iegūšanu par braucienu. Pēc elektroniskā pieteikuma aizpildīšanas e-pastā tiks saņemts rēķins. Tas ir jānomaksā līdz norādītajam laikam, lai rezervācija netiktu atcelta. Pēc tam, kad organizatori būs saņēmuši apmaksu, uz e-pastu tiks nosūtīta derīga brauciena biļete, kas ir jāizprintē un jāuzrāda pulcēšanās laikā. Ja laika gaitā rodas problēmas ar paredzēto cilvēku, kas dosies uz Depeche Mode koncertu, tad ir iespējams veikt arī reģistrācijas maiņu, rakstot organizatoriem e-pastu. Pieteikumā ērti var norādīt arī braucēju skaitu. Tas ir lielisks risinājums, ja ir plānots doties ar draugiem uz šo koncertu. Autobuss ir lielisks risinājums, lai visus sapulcētu un profesionālu organizētāju vadībā nodrošinātu katram nokļūšanu līdz paredzētajai vietai.

Plānošanu atstājiet mums

Aizmirstiet par plānošanu kā nonākt laikus līdz nepieciešamajai vietai, lai nenokavētu koncertu. Atbildīgie organizatori būs izplānojuši visu, lai katrs justos ne tikai labi un droši brauciena laikā, bet arī nonāktu galamērķī laikus. Katrs braucējs saņem atbilstošu attieksmi un apkalpošanu, paspilgtinot lielisko koncertu, kas ir tā vērts, lai brauktu uz Viļņu.

Piesakieties šeit: Depeche Mode – The Delta Machine Tour