Arī šogad braucam kopā uz Orange Warsaw festival. Šis pasākums tiek organizēts kopš 2008. gada. Šogad festivāls notiks trīs dienas: 13-15.06, kur būs iespēja vērot mākslinieku priekšnesumus uz 2 skatuvēm – ORANGE STAGE un WARSAW STAGE.

Pirmajā festivāla dienā uz WARSAW STAGE kāps tādas kā JAMAL no Polijas, THE PRETTY RECLESS, SKA-P no Spānijas, Grammy, BRIT un MTV Video Music Award mūzikas balvām nominētā LILY ALLEN, superslavenais reperis SNOOP DOGG! Festivāla pirmo dienu uz WARSAW STAGE noslēgs lieliskais DJ MARTIN GARRIX.

Uz ORANGE STAGE festivāla pirmajā dienā uzstāsies slavenā grupa no Somijas FRENCH FILMS, kā otrie uz skatuves kāps amerikāņu alternatīvās mūzikas pārstāvji PIXIES, aiz kuriem savu sniegumu atrādīs QEENS OF STONE AGE. Npslēgumā uz ORANGE STAGE performanci sniegs pasaules slavenie un visā pasaulē ļoti iemīļotie K I N G S   O F   L I O N ! ! !

Otro festivāla dienu uz WARSAW STAGE plkst. 16:30 atklās jaunā, talantīgā Britu dziedātāja ELLA EYRE, kuru vēlāk nomainīs Polijas dziedātājs SKUBAS. Plkst. 19:00 uz skatuves kāps lieliskā vokāla īpašniece RITA ORA, pēc kuras savu vienreizējo dziedājumu sniegs brīnišķīgie HURTS. 22:15 uz šīs pašas skatuves piešķils uguni un spridzinās skatītāju emocijas leģendārie  T H E   P R O D I G Y ! ! ! Vakaru noslēgs dīdžeju apvienība CHASE&STATUS DJ SET&RAGE.

Festivāla otrā diena uz ORANGE STAGE būs zvaigžņu pilna! Kā pirmie uz skatuves kāps BOMBAY BICYCLE CLUB, aiz kuriem uzstāsies THE WOMBATS un 21:15 vakara kulmināciju iesildīs un publiku sagatavos THE KOOKS, jo plkst. 23:10, uz ORANGE STAGE ar skaļiem jo skaļiem aplausiem un emocijām tiks sagaidīta šī gadsimta viena no iespaidīgākajām grupām  T H E   F L O R E N C E   A N D   T H E   M A C H I N E  ! ! !

Trešajā dienā un WARSAW STAGE uzstāsies CHEMIA, I AM GIANT, BRING ME THE HORIZON, JURASSIC 5 un pasākumu noslēgs kārtējās mega zvaigznes, roka leģendas –  L I M P   B I Z K I T.

Savukārt festiāla noslēguma dienā uz ORANGE STAGE savus priekšnesumus sniegs britu dziedātājs MILES KANE, jaunie un daudzsološie mūziķi ar 80′ gadu piesitienu grupa THE 1975, grupa KASABIAN, lieliskie OUTKAST un kā noslēdzošā vakara nagla un ballītes kulminācija DJ DAVID GUETTA.

Tik daudz pasaules slavenu mūziķu vienuviet grūti sastapt, taču šī ir Jūsu iespēja. Iesakām apmeklēt šo pasākumu kopā ar mums, jo braucot kopā gan jautrāk, gan izdevīgāk, gan ērtāk!

Pieteikties braucienam  un uzzināt sev nepieciešamo informāciju vari šeit: http://www.braucamkopa.lv/ai1ec_event/orange-warsaw-festival/?instance_id=