+371 2765 4444

Nickelback grupa, kas dibināta 1995.gadā un joprojām aktīvi koncertē. Tā noteikti patiks tiem, kuriem patīk roks. Lai būtu iespējams izbaudīt “The Hits” tūre pēc iespējas tuvāk mājām, tiek piedāvāts jau laikus ieskatīties piedāvājumā, kas nodrošina ērtu nokļūšanu līdz Varšavai, kur notiek šīs kanādiešu grupas koncerts.

Brauciens uz koncertu

Braucamkopa.lv piedāvā drošu un tīkamu braucienu līdz Polijas galvaspilsētai Varšavai 2013. gada 2. Novembrī. Pulcēšanās notiek no tirdzniecības centra SPICE ap 05:30 no rīta, lai jau 06:00 varētu izbraukt no Rīgas. Ceļa ilgums ir vidēji 10-11 stundas. Autobuss ir aprīkots ar visu nepieciešamo, lai justos pēc iespējas ērtāk ceļojuma laikā, kur tiks veikti 740 km. Ierašanās Varšavā plānota uz 16:00, lai laicīgi nokļūtu līdz koncerta sākumam 18:00. Pēc koncerta (ap 21:00) būs pieejams arī vēl brīvais laiks. Izbraukšana atpakaļ uz Latviju plānota ap 23:00. Nākošās dienas rītā (03.11.2013) ap 07:00 paredzēts atgriezties Brauciens kopumā izmaksā vien 30 Ls. Lai to padarītu daudz atraktīvāku un mazāk garlaicīgu, tiks organizētas arī dažādas aktivitātes. Būs iespēja iegūt dažādus interesantus suvenīrus. Papildus drošībai ir arī ceļojuma apdrošināšana, kas jau ietilpst cenā. Polises iegādei ir nepieciešams tikai norādīt precīzu privāto informāciju. To ir iespējams vienkārši iesniegt elektroniski. Saziņai tiek izmantots e-pasts vai telefons, caur kuru var ērti sniegt nepieciešamo informāciju. Pēc tam, kad notiks veiksmīga rēķina apmaksa pēc pasūtījuma apstiprināšanas un maksājuma saņemšanas, biļete braucienam tiks saņemta tajā pašā elektroniskajā sistēmā. Tā būs jāuzrāda pirms brauciena sākuma. Ja rēķins netiek atmaksāts līdz konkrētajam laika, rezervācija tiek automātiski atcelta. Nepieciešamības gadījumā reģistrētā vārdu ir iespējams mainīt, to norādot caur e-pastu kādam citam dalībniekam. Pieteikties braucienam un pats brauciens uz Nickelback koncertu vēl nekad nebūs licies tik vienkārša lieta, kuru izmēģināt un doties. Brauciena laikā būs iespēja iegādāties atspirdzinošus dzērienus un uzkodas.

Braucam kopā uz Nickelback

Braucam kopā uz Nickelback organizētais brauciens būs drošs un patīkams katram braucējam. Tas ir lielisks risinājums lai nevajadzētu domāt par to, kā tikt no un uz koncertu jebkurā vietā arī ārpus Latvijas. Lieliskas emocijas garantētas. Roks vieno cilvēkus un Nickeback ir vieni no tiem, kas patīk daudziem, tāpēc droši var ņemt līdzi draugus.

Pieteikties varat šeit: Nickelback