+371 2765 4444

Šī gada 28. augustā Tallinā, Igaunijā uzstāsies Robbie Williams jeb Robijs Viljams. Viņš ir britu popmūzikas dziedātājs un tekstu autors, kas nu jau kļuvis atpazīstams visā pasaulē. Pēdējā koncerttūre ir bijusi 2006. Gadā un tagad ir iespēja tikt uz vienīgo viņa koncertu Ziemeļeiropā. Koncerts paredzēts lielajā Tallinas Dziesmu svētku estrādē.

Nokļūšana līdz koncertam

Lai nebūtu jādomā par nokļūšanu līdz koncertam, tiek piedāvāts organizēts brauciens līdz pasākuma vietai ar autobusu. Tā kā koncerts ir paredzēts 20.08.2013 plkst. 18:00 – 21.08.2013. plkst. 10:00, izbraukšana no Rīgas ir paredzēta 20.08.2013 plkst. 10:00. Lai tā būtu laicīga, pulcēšanās sākums pie tirdzniecības centra SPICE ir no 9:30, kad būs iespējams atdot lielākās mantas bagāžas nodalījumā, uzrādīt biļeti u.tml. ceļa ilgums ir vidēji 5-6 stundas, kas ir atkarīgs no sastrēgumiem un citiem no vadītāja neatkarīgie apstākļiem. Izbraukšana no Tallinas paredzēta ap 23:00 pēc koncerta, ierodoties Rīgā 04:00. Brauciena cena ir vien 20 Ls. Lai paaugstinātu brauciena atmosfēru un samazinātu tā ilguma izjūtu, tiks piedāvātas dažādas aktivitātes, kuru laikā varēs iegūt arī dažādus atbilstošus suvenīrus. Braucienā ietilpst arī ceļojuma apdrošināšana. Tās iegūšanai ir nepieciešams pieteikumā norādīt atbilstošos personas datus – vārdu, uzvārdu, personas kodu, kā arī e-pastu un/vai telefona numuru, lai nodotu konkrētāku nepieciešamo informāciju. Pēc pieteikuma saņemšanas, uz e-pastu tiek nosūtīts rēķins. Pēc tam vairs tikai nepieciešams pārbaudīt tā pareizību un veikt apmaksu. Kad organizatori saņems maksājumu, uz e-pastu tiks nosūtīta brauciena biļete. Rezervācija tiek atcelta, ja norādītajā laikā nav saņemta rēķina atmaksa. Ja laika gaitā rodas kādas izmaiņas braucējos, piemēram, kad viens pēkšņi nevar, ir iespējams mainīt reģistrētā dalībnieka vārdu caur e-pastu sazinoties ar organizatoriem.

Robijs Viljams – Lielbritānijas veiksmīgākais mūziķis

Robbie Williams jeb Robijs Viljams tiek dēvēts par Lielbritānijas veiksmīgāko mūziķi, kurš ir ieguvis arī Ginesa rekordu un dažādus apbalvojumus. Koncerta cena ir no 50 LVL un tā kā to skaits ir ierobežots, ir laicīgi jādomā par to, kā arī transportu. Autobuss ir lielisks risinājums arī ja vēlaties ceļot ar daudziem draugiem. Katrs būs vieglāk atrodams un nevajadzēs izīrēt speciālu mašīnu priekš vienas dienas, kas būtu krietni dārgāk. Braucam kopā jau ar autobusu!

Piesakieties šeit: Robbie Williams “Take The Crown” tour