+371 2765 4444

2013. gada 29. jūnijā Tallinā uzstāsies Elton John jeb Eltons Džons. Viņš ir lielisks angļu rokmūziķis, pianists un komponists. Koncerts paredzēts vērienīgajā Tallinas Dziesmu svētku estrādē, kurā ir uzstājušās daudzas citas grupas. Paša koncerta biļetes izmaksas svārstās 25-175 LVL robežās, bet brauciens līdz turienei izmaksās vien 20 LVL.

Brauciena paredzēts 26. Jūnijā

Brauciena sākums paredzēts 26. Jūnijā ar pulcēšanos pie tirdzniecības centra SPICE plkst. 09:30 lai 10:00 varētu izbraukt no galvaspilsētas. Ceļa ilgums ir 5-6 h robežās, tātad ierašanās Tallinā ir plānota ap 16:00. Izbraukšana pēc koncerta plānota ap 23:00. Atgriešanās Rīgā būs ap 04:00. Brauciena laikā jautrības un ceļa ilguma mazināšanai tiks piedāvātas arī dažādas aktivitātes, kuru beigās būs iespējams saņemt dažādus vērtīgus suvenīrus. Skatoties no drošības viedokļa, var piebilst, ka visi ir apdrošināti kas brauc. Tā ir ceļojuma apdrošināšana, kas ietilpst brauciena cenā. Polises iegūšanai ir jāsniedz konkrēti personas dati kā vārds, uzvārds, personas kods un detalizētāka kontaktinformācija. Brauciena laikā būs iespējams iegādāties arī dažādas uzkodas un dzērienus, tāpēc nav jāpārsteidzas ar pārlieku lielu pārtikas daudzumu somās. Pieteikties pašam braucienam arī nav sarežģīti – pēc elektroniskā pieteikuma aizpildīšanas tiks nosūtīts e-pasts, kurā atradīsies rēķins. Tas ir jāsamaksā līdz norādītajam laikam. Ja maksājums netiks līdz tam saņemts, rezervācija tiks atcelta, bet ja šajā posmā neradīsies problēmas, uz e-pastu tiks nosūtīta iekāpšanas biļete, kas būs jāuzrāda pulcēšanās laikā. Ja rodas nepieciešamība mainīt reģistrētā dalībnieka vārdu arī to var izdarīt ar e-pasta palīdzību nosūtot to pieteikumā var norādīt arī braucēju skaitu, kas padara brauciena biļešu iegādi lielākam cilvēku skaitam daudz vieglāku. Tas arī ir daudz labāks risinājums nekā speciālas mašīnas iznomāšana uz vienu dienu, jo ir daudz lētāks, kā arī atstāj plānošanu pilnībā organizatoru rokās. Atliek tikai ierasties paredzētajā vietā un izbaudīt ceļu, kā laikā arī izmēģināt dažādus piedāvājumus, kas atvieglos to. Draugu lokā ceļojums var pārtapt neaizmirstams vēl pirms paša koncerta.

Eltons Džons – tas ir tā vērts

Elton John jeb Eltons Džons ir tā vērts, lai ļautos iespējai redzēt un dzirdēt viņu realitātē. Tā kā Tallina nemaz nav tik tālu no Latvijas (ap 300 km), ir vērts iegādāties biļeti uz koncertu un arī pašu braucienu līdz tam. Braucam kopā un izbaudām neizmistamas emocijas!

Pieteikties varat šeit: Elton John & Band